Domů Kontakty Podpora / donate RSS Facebook Instagram hledací ikonka

smazat
zavřít smazat

Chtěli byste si tréninky se mnou nejdříve vyzkoušet?

QR platba 1000,-

QR kód

Jelikož nikdo nechce kupovat (jak se říká) "zajíce v pytli", nabízím na vyzkoušení (pouze při zvažování dlouhodobé spolupráce) 3 ukázkové tréninkové hodiny ZA ZVÝHODNĚNOU CENU 1 000,-  Načti mě


Tyto zkušební tréninky slouží jednak k tomu, abychom si porozuměli jako lidé, ale také k tomu, abyste poznali (pokud s cvičením teprve začínáte), co cvičení (posilování) vlastně obnáší.

Zároveň na základě těchto tréninků získám rovněž i určitý obrázek, jak na tom kdo je a jaké cviky mohu případně zájemci zařadit do tréninku při zvažované delší spolupráci v rámci programů "Základka", "Střední" nebo "Vejška".

Co se samotných tréninků týče, tak ve skutečnosti se většinou nejedná o klasické tréninky, ale spíše o takové instruktáže, kdy zájemci ukazuji a on si vyzkouší cviky, které s ohledem na jeho cíle považuji za důležité a účinné.

V prvním tréninku si společně "probereme" cviky na spodek těla (nohy, hýždě), ve druhém cviky na záda + hrudník a ve třetím zbývající partie (ruce, ramena, břicho, střed těla - HSS). Tento harmonogram samozřejmě není pevný, čili je možno udělat větší či menší změny dle přání a různých okolností.


Pokud si navzájem "sedneme" a bude tak panovat oboustranná spokojenost, můžeme následně řešit rozsah spolupráce a další věci s tím spojené.