smazat
zavřít smazat
SLUŽBY A SPOLUPRÁCE
spolupráce

Kdo by měl zájem o služby v oblasti tvarování těla a zdravého životního stylu, nabízím jakožto profesionální fitness trenér možnost krátkodobé i dlouhodobé spolupráce (konzultace, lekce, cíle) formou osobně vedených tréninků společně s online poradenstvím.

Zajímá Vás, jak na tom momentálně jste? Jakou máte formu? Zjistěte to zde. 😊

Jelikož nikdo nechce kupovat (jak se říká) "zajíce v pytli", nabízím na vyzkoušení (pouze při zvažování dlouhodobé spolupráce) 3 ukázkové tréninkové hodiny ZA ZVÝHODNĚNOU CENU 1000,-. Co je obsahem těchto tréninků se můžete dozvědět zde. Pokud si navzájem "sedneme" a bude tak panovat oboustranná spokojenost, můžeme následně řešit rozsah spolupráce a další věci s tím spojené.

V mezičase Vašeho rozhodování, zdali si se mnou půjdete splnit svůj sen, si můžete přečíst mé ČLÁNKY, či OTÁZKY Z OBLASTI FITNESS.

A nebojte se ozvat i Vy, čtyřicátníci. Sám jsem již načal tuto dekádu, takže vím, že je to někdy těžké a tělo sem tam stávkuje. 😊

Jak Vám mohu pomoci?

KOMU MOHU POMOCI
Rád pomohu komukoli, kdo by chtěl seriózně:
 • Změnit svůj životní styl.
 • Udržitelně zredukovat množství tukové tkáně při zachování si svalové hmoty.
 • Nabrat svalovou hmotu bez velkého množství podkožního tuku.
 • Posilovat efektivně a technicky správně.
 • Být ve formě a fit.
 • Žít zdravě.
KOMU NEJSPÍŠ NEPOMŮŽU
I když bych rád pomohl všem zájemcům, někteří lidé jsou mimo moje kompetence či specializace. Nejsem všeználek ani všeuměl a klidně to přiznám. Takže nejspíš nepomůžu:
 • Lidem po zranění s omezenou hybností (nejsem fyzioterapeut).
 • Lidem se závažným onemocněním (nejsem doktor).
 • Lidem v přípravě na soutěže (nejsem závodník).
JAK ZAHÁJENÍ SPOLUPRÁCE PROBÍHÁ?
 1. Oslovení mě (viz kontakty výše). Pokud Vám nezvednu telefon, prosím neberte to osobně 😊. Mohu mít zrovna trénink s klientem. Raději mi tedy pište a to prosím spíše přes WhatsApp či e-mail, protože SMS mi od někoho z nějakých důvodů nepřicházejí 😕.
 2. Popis vašeho přání, problému, cíle...
 3. Domluva na spolupráci, na jejím rozsahu (na cíli) a na případném pohovoru. Při dlouhodobější spolupráci v rámci programů "Základka", "Střední" nebo "Vejška" doporučuju spíše osobní pohovor.
 4. Případná domluva na ukázkových (zkušebních) lekcích za výhodnou cenu.
 5. Pokud se domluvíme, můžeme řešit způsob placení a termín(y) spolupráce.
 6. Zahájení spolupráce dle domluvy a objednaných služeb.


Foto v úvodu: DarkWorkX, PIXABAY