smazat
zavřít smazat
Nevíte si s něčím rady? Chtěli byste s něčím pomoct?

Už jste někdy přemýšleli, proč lidé vlastně cvičí? Když pominu ty, pro které je posilování vášeň a životní styl, tak důvod, proč vlastně v dnešní době někdo cvičí je hlavně kvůli vzhledu a fotkám na Instagramu. Málokdo cvičí třeba kvůli svému zdraví. A ještě méně kvůli své budoucnosti. Přitom čím déle je člověk fyzicky aktivní, tím déle bude vypadat mladší a cítit se mladší a tím větší bude mít šanci, že se mu v budoucnu vyhnou různá civilizační onemocnění.

Dobrá zpráva je, že náprava k lepšímu je proveditelná u každého zdravého člověka. Čím dříve však přijdeme na to, že tělo máme jenom jedno, tím snazší to pro nás bude pro případnou nápravu. Je proto velice pozitivní, když si někdo uvědomí, že cvičení (posilování) a věci kolem toho není jenom o kráse a vzhledu, ale že by to měla být každodenní součást našeho života - to znamená životní styl.

Tím se vracím na začátek tohoto textu. Proč lidé vlastně cvičí? Mělo by to být z důvodu životního stylu, který si zvolili. Ne jen kvůli Instagramu. Nebo jen kvůli tomu, že chtějí vypadat dobře třeba na plese či na pláži.


Nabízím fitness poradenství formou konzultací pro kohokoli, kdo by rád zapracoval na své postavě i na svém životním stylu.

1 osoba, 1 hodina - 490,-

2 osoby, 1 hodina - 790,- (*)

(*) Když se s někým dohodnete na poradenství ve dvou a budete mít podobné cíle, mohu udělat společnou akci za výhodnější cenu.


Nevíte jak začít? Nevíte si rady s jídlem? Nevíte co a jak cvičit? Když chci zhubnout, musím cvičit? Nemám raději běhat? Musí se jíst jen zdravé potraviny? Co mám vlastně jíst? Mají ženy cvičit jinak? Jak je to s alkoholem? Nejsem na posilování již starý(á)? Mohu jíst pečivo, vajíčka, ovoce, atd.?

Kladete si výše položené otázky? Nebo jiné? Nevíte si rady?

Během konzultace Vám nejdříve pomohu přijít na to, co děláte případně špatně. Poté Vám zkusím navrhnout možná řešení. Společně se pak pokusíme sestavit vhodnou strategii, která Vám bude vyhovovat, a která na Vás bude fungovat.


DŮLEŽITÉ INFORMACE A POZNÁMKY
Konzultace mohou probíhat ve Fitklub LUDVÍK nebo Fitness 1807, ale po dohodě a při mých časových možnostech se můžeme sejít jinde (třeba někde napůl cesty).
Dohodnutý termín lze samozřejmě přesunout na jiný, ale prosím dejte to vědět včas. Chápu, že spousta lidí má nabitý program, který se často mění. Ale to samé i já. 😊
Studenti a lidé v důchodu mohou uplatnit slevu ve výši 25%.
Konzultaci lze zaplatit hotově na místě.
Děkuji za pochopení a těším se na případnou spolupráci. 😊