smazat
zavřít smazat

Nevíte si s něčím rady? Chtěli byste s něčím pomoct?

Už jste někdy přemýšleli, proč lidé vlastně posilují? Bohužel, dost často to není kvůli radosti z pohybu a určité vášni pro tuto činnost. V dnešní době sociálních sítí je to kolikrát spíše jen kvůli vzhledu a fotkám na Instagramu. Nebo také kvůli tlaku okolí (čili ne kvůli sobě). Málokdo pak cvičí z důvodu pevnějšího zdraví a ještě méně lidí kvůli své budoucnosti. Přitom čím déle je člověk fyzicky aktivní, tím déle bude vypadat mladší a cítit se mladší a tím větší bude mít šanci, že se mu v budoucnu vyhnou různá civilizační onemocnění.

Dobrá zpráva je, že náprava k lepšímu je proveditelná u každého zdravého člověka. Čím dříve však přijdeme na to, že tělo máme jenom jedno, tím snazší to pro nás bude pro případnou nápravu. Je proto velice pozitivní, když si někdo uvědomí, že cvičení (posilování) a věci kolem toho není jenom o kráse a vzhledu, ale že by to měla být každodenní součást našeho života - to znamená životní styl.

Tím se vracím na začátek tohoto textu. Proč lidé vlastně cvičí? Mělo by to být z důvodu určité životosprávy, kterou si pro svůj život zvolíme. Ne jenom kvůli Instagramu. Nebo jenom kvůli tomu, že chci vypadat dobře třeba na diskotéce či na pláži.


Nabízím fitness poradenství formou konzultací pro kohokoli, kdo by rád zapracoval na své postavě i na svém životním stylu.

1 osoba, 1 hodina - 700,-

2 osoby, 1 hodina - 1000,- (*)

(*) Když se s někým dohodnete na poradenství ve dvou a budete mít podobné cíle, mohu udělat společnou akci za výhodnější cenu.


Jak mám začít? Musí se jíst jen zdravé potraviny? Co mám vlastně jíst? Co a jak mám cvičit? A jak často? Když chci zhubnout, musím vůbec cvičit / posilovat? Nemám raději běhat? Proč (už) nehubnu? Jakou dietu mám držet? Mají ženy posilovat jinak? Nebudu příliš svalnatá? Jak je to s alkoholem? Nejsem na posilování již starý(á)?

Kladete si výše položené otázky? Nebo jiné? Nevíte si rady?

Během konzultace Vám nejdříve pomohu přijít na to, co děláte případně špatně. Poté Vám zkusím navrhnout možná řešení. Společně se pak pokusíme sestavit vhodnou strategii, která Vám bude vyhovovat, a která na Vás bude fungovat.


DŮLEŽITÉ INFORMACE A POZNÁMKY
Dohodnutý termín lze samozřejmě přesunout na jiný, ale prosím dejte to vědět včas. Chápu, že spousta lidí má nabitý program, který se často mění. Ale to samé i já. 😊
Konzultaci lze zaplatit hotově na místě.
Děkuji za pochopení a těším se na případnou spolupráci. 😊