hledací ikonka

smazat
zavřít smazat

Mějte ve cvičení a výživě jasno a nechte si poradit

Nabízím osobní i online fitness poradenství formou konzultací pro kohokoli, kdo by rád zapracoval na své postavě i na svém životním stylu.

QR platba 800,-

QR kód

QR platba 1000,-

QR kód
1 osoba, 1 hodina - 800,-   Načti mě
2 osoby, 1 hodina - 1 000,-   Načti mě

"Jak mám začít? Musí se jíst jen zdravé potraviny? Co mám vlastně jíst? Co a jak mám cvičit? A jak často? Když chci zhubnout, musím vůbec cvičit / posilovat? Nemám raději běhat? Proč (už) nehubnu? Jakou dietu mám držet? Mají ženy posilovat jinak? Nebudu příliš svalnatá? Jak je to s alkoholem? Nejsem na posilování již starý(á)?"

sada jednoručních činek
Kladete si výše položené otázky? Nebo jiné? Nevíte si rady?

Během konzultace Vám nejdříve pomohu přijít na to, co děláte případně špatně. Poté Vám zkusím navrhnout možná řešení. Společně se pak pokusíme sestavit vhodnou strategii, která Vám bude vyhovovat a která na Vás bude fungovat.

TIP Komu se z nějakého důvodu nehodí osobní setkání, nabízím poradenství i na dálku formou online konzultací. Cena, způsob komunikace, délka spolupráce atd. po dohodě.KDO JSEM?

Charlie Jsem Karel Šmída, pro přátele Charlie, a jakožto osobní trenér a popularizátor kondičního posilování pomáhám lidem změnit se jednak tělesně a kondičně směrem ke zdraví a kráse, ale také duševně ke zdravějšímu životnímu stylu a k úpravě svých zakořeněných (zlo)zvyků a nevhodných stereotypů. Více informací naleznete na mé úvodní stránce.

CO O MNĚ NA GOOGLU A SEZNAMU ŘÍKAJÍ MÍ SVĚŘENCI?
Recenze David Štika
Recenze Marek Sosna
Recenze Petr Bičánek
Recenze Bára Opltová
Recenze Petr Šiml
Recenze Javorský
Recenze Květa
Recenze Tereza
Recenze Péťa
Recenze Láďa
Recenze Zbyněk