Domů Kontakty Podpora / donate RSS Facebook Instagram hledací ikonka

smazat
zavřít smazat

Nevíte si s něčím rady? Chtěli byste s něčím pomoct?

Nabízím osobní i online fitness poradenství formou konzultací pro kohokoli, kdo by rád zapracoval na své postavě i na svém životním stylu.

QR platba 800,-

QR kód

QR platba 1000,-

QR kód

1 osoba, 1 hodina - 800,-   Načti mě

2 osoby, 1 hodina - 1 000,-   Načti mě

Jak mám začít? Musí se jíst jen zdravé potraviny? Co mám vlastně jíst? Co a jak mám cvičit? A jak často? Když chci zhubnout, musím vůbec cvičit / posilovat? Nemám raději běhat? Proč (už) nehubnu? Jakou dietu mám držet? Mají ženy posilovat jinak? Nebudu příliš svalnatá? Jak je to s alkoholem? Nejsem na posilování již starý(á)?

Kladete si výše položené otázky? Nebo jiné? Nevíte si rady?

Během konzultace Vám nejdříve pomohu přijít na to, co děláte případně špatně. Poté Vám zkusím navrhnout možná řešení. Společně se pak pokusíme sestavit vhodnou strategii, která Vám bude vyhovovat, a která na Vás bude fungovat.


Charlie Jsem Karel Šmída, pro přátele Charlie, a jakožto osobní trenér a popularizátor kondičního posilování pomáhám lidem změnit se jednak tělesně a kondičně směrem ke zdraví a kráse, ale také duševně ke zdravějšímu životnímu stylu a k úpravě svých zakořeněných (zlo)zvyků a nevhodných stereotypů. Můj přběh


TIP Komu se z nějakého důvodu nehodí osobní setkání, nabízím poradenství i na dálku formou online konzultací. Cena, způsob komunikace, délka spolupráce atd. po dohodě.


PODPORUJU ČESKÉ FIRMY A "SRDCAŘSKÉ" E-SHOPY
HONZOVY LONGBOARDY
= vybavení pro akční sporty =
>>>  PODÍVAT SE DO E-SHOPU  <<<
[ AKCE - VÝPRODEJ - SLEVY ]
Obchod Honzovy LONGBOARDY nabízí vybavení pro longboardy, skateboardy, trekové brusle, penny boardy, freestyle koloběžky a další akční sporty v e-shopu i v kamenné prodejně v Praze. Zboží je možné si také zapůjčit.