hledací ikonka

smazat
zavřít smazat

FITNESS SLOVNÍK

Volné váhy

Jako volné váhy se ve fitness terminologii myslí opak cvičení na fixních strojích. Čili při vykonávání cviku lze směry pohybu různě měnit do všech stran v 3D prostoru, a proto dráha pohybu není pevně daná, jako je to právě u některých strojů.

Volné váhy charakterizují především činky, ale dají se použít i kettlebelly, kotouče, medicinbaly, vlastní váha apod. Mezi volné váhy se řadí i kladkové stroje s volně pohyblivými lanky s úchopy (např. protisměrné kladky).

KDO JSEM?

Charlie Jsem Karel Šmída, pro přátele Charlie, a jakožto osobní trenér a popularizátor kondičního posilování pomáhám lidem změnit se jednak tělesně a kondičně směrem ke zdraví a kráse, ale také duševně ke zdravějšímu životnímu stylu a k úpravě svých zakořeněných (zlo)zvyků a nevhodných stereotypů. Více informací naleznete na mé úvodní stránce.

CHCI ZMĚNIT ŽIVOTNÍ STYL, ZAČÍT POSILOVAT A ZLEPŠIT SE KONDIČNĚ, TĚLESNĚ I DUŠEVNĚ
Chci tréninkovou lekci
Chci sestavit trénink
Chci výživový plán
Potřebuju konzultaci
MŮJ TRÉNINKOVÝ PŘÍSTUP A FILOSOFIE
PODPORUJU ČESKÉ FIRMY A "SRDCAŘSKÉ" E-SHOPY
MASTER SPORT
= sportovní vybavení a potřeby =
>>>  PODÍVAT SE DO E-SHOPU  <<<
[ AKCE - VÝPRODEJ - SLEVY ]
Společnost MASTER SPORT je česká firma prodávající sportovní vybavení a potřeby a to krom jiných značek i pod svou vlastní značkou MASTER® (fitness a sportovní potřeby) a MASTERJUMP® (airtracky, trampolíny).