hledací ikonka

smazat
zavřít smazat

FITNESS SLOVNÍK

Superset

Superset tvoří dvě série ihned po sobě (bez odpočinku), kde obě série jsou na jinou svalovou partii (na rozdíl od supersérie, která je na stejnou svalovou partii). Někdo definuje superset jako dva cviky na dva různé svaly v jedné sérii.

Obě definice znamenají totéž, kdy například uděláme jednu sérii o deseti opakováních na biceps (třeba bicepsové zdvihy s jednoručkami) a poté ihned bez pauzy přejdeme na další sérii o deseti opakováních na triceps (třeba francouzské tlaky s jednoručkami). Až poté si můžeme odpočinout. Toto dle potřeby x krát opakujeme.

KDO JSEM?

Charlie Jsem Karel Šmída, pro přátele Charlie, a jakožto osobní trenér a popularizátor kondičního posilování pomáhám lidem změnit se jednak tělesně a kondičně směrem ke zdraví a kráse, ale také duševně ke zdravějšímu životnímu stylu a k úpravě svých zakořeněných (zlo)zvyků a nevhodných stereotypů. Více informací naleznete na mé úvodní stránce.

CHCI ZMĚNIT ŽIVOTNÍ STYL, ZAČÍT POSILOVAT A ZLEPŠIT SE KONDIČNĚ, TĚLESNĚ I DUŠEVNĚ
Chci tréninkovou lekci
Chci sestavit trénink
Chci výživový plán
Potřebuju konzultaci
MŮJ TRÉNINKOVÝ PŘÍSTUP A FILOSOFIE
PODPORUJU ČESKÉ FIRMY A "SRDCAŘSKÉ" E-SHOPY
E-SPORTSHOP.CZ
= prodej sportovního zboží =
>>>  PODÍVAT SE DO E-SHOPU  <<<
[ AKCE - VÝPRODEJ - SLEVY ]
Nabídka internetového obchodu e-sportshop.cz (spadajícího pod firmu Radansport s.r.o.) obsahuje zboží z oblasti sportu, fitness, campingu či domácích hobby produktů. Některé zboží je nabízeno pod vlastní registrovanou českou značkou MERCO.