hledací ikonka

smazat
zavřít smazat

FITNESS SLOVNÍK

Supersérie

Supersérii tvoří dva cviky, které jsou vykonané na jednu stejnou svalovou partii a to bez přestávky. Například uděláme několik opakování Bench Pressu a poté ihned bez pauzy přejdeme na jiný cvik na hrudník, třeba na tlaky s jednoručkami. Teprve až nyní, kdy máme oba cviky docvičené, si můžeme odpočinout. Toto dle potřeby x krát opakujeme.

V případě, že je každý z daných dvou cviků prováděn na jinou svalovou partii, nejedná se již o supersérii, ale v tomto případě hovoříme o supersetu.

KDO JSEM?

Charlie Jsem Karel Šmída, pro přátele Charlie, a jakožto osobní trenér a popularizátor kondičního posilování pomáhám lidem změnit se jednak tělesně a kondičně směrem ke zdraví a kráse, ale také duševně ke zdravějšímu životnímu stylu a k úpravě svých zakořeněných (zlo)zvyků a nevhodných stereotypů. Více informací naleznete na mé úvodní stránce.

CHCI ZMĚNIT ŽIVOTNÍ STYL, ZAČÍT POSILOVAT A ZLEPŠIT SE KONDIČNĚ, TĚLESNĚ I DUŠEVNĚ
Chci tréninkovou lekci
Chci sestavit trénink
Chci výživový plán
Potřebuju konzultaci
MŮJ TRÉNINKOVÝ PŘÍSTUP A FILOSOFIE
PODPORUJU ČESKÉ FIRMY A "SRDCAŘSKÉ" E-SHOPY
MASTER SPORT
= sportovní vybavení a potřeby =
>>>  PODÍVAT SE DO E-SHOPU  <<<
[ AKCE - VÝPRODEJ - SLEVY ]
Společnost MASTER SPORT je česká firma prodávající sportovní vybavení a potřeby a to krom jiných značek i pod svou vlastní značkou MASTER® (fitness a sportovní potřeby) a MASTERJUMP® (airtracky, trampolíny).