hledací ikonka

smazat
zavřít smazat

FITNESS SLOVNÍK

PODPORUJU ČESKÉ FIRMY A "SRDCAŘSKÉ" E-SHOPY
MEATFLY
= streetwear a outerwear =
>>>  PODÍVAT SE DO E-SHOPU  <<<
[ AKCE - VÝPRODEJ - SLEVY ]
MEATFLY je česká značka streetwear a outerwear s více jak pětadvacetiletou tradicí. Z původního zaměření na skate / snowboarding se jejich sortiment rozrostl o další více či méně adrenalinové činnosti, nicméně skate kořeny zůstaly.

Objem (tréninkový)

Tréninkový objem můžeme definovat jako celkové množství odcvičené práce neboli kolik jsme toho celkem nazvedali. Může se jednat o jeden cvik, o souhrn cviků na jednu tělesnou partii, či o celý trénink.

Tréninkový objem se dá spočítat jako součin počtu opakování určité hmotnosti a počtu sérií. Například když udělám 4 série dřepů se 150 kg o 8 opakováních, můj objem na dřepech tedy bude: (8 x 150) x 4 = 4800 kg.

Výsledný objem tréninku mohou ovlivnit některé proměnné, mezi které patří například náš cíl, naše zdravotní podmínky, tréninkové podmínky, naše tréninkové úsilí, doba odpočinku mezi sériemi či třeba doba pod napětím.

KDO JSEM?

Charlie Jsem Karel Šmída, pro přátele Charlie, a jakožto osobní trenér a popularizátor kondičního posilování pomáhám lidem změnit se jednak tělesně a kondičně směrem ke zdraví a kráse, ale také duševně ke zdravějšímu životnímu stylu a k úpravě svých zakořeněných (zlo)zvyků a nevhodných stereotypů.

CHCI ZMĚNIT ŽIVOTNÍ STYL, ZAČÍT POSILOVAT A ZLEPŠIT SE KONDIČNĚ, TĚLESNĚ I DUŠEVNĚ
Chci udržitelně zhubnout
Chci efektivně budovat svaly
Chci tréninkovou lekci
Chci sestavit trénink
Chci výživový plán
Potřebuju konzultaci
MŮJ TRÉNINKOVÝ PŘÍSTUP A FILOSOFIE
PODPORUJU ČESKÉ FIRMY A "SRDCAŘSKÉ" E-SHOPY
WEBHOSTING C4
= poskytovatel webového prostoru =
>>>  PODÍVAT SE DO E-SHOPU  <<<
WEBHOSTING C4 je kvalitní a spolehlivý český poskytovatel webového prostoru pro jednotlivce, podnikatele i firmy. Je to zároveň i jeden z nejstarších českých webhostingů, na kterém mimochodem "běží" i tyto stránky.