hledací ikonka

smazat
zavřít smazat

FITNESS SLOVNÍK

PODPORUJU ČESKÉ FIRMY A "SRDCAŘSKÉ" E-SHOPY
SPORTAGO
= specialista na výrobu běžeckých pásů =
>>>  PODÍVAT SE DO E-SHOPU  <<<
[ AKCE - VÝPRODEJ - SLEVY ]
Sportago je český e-shop, který se specializuje na výrobu běžeckých pásů a prodej sportovních potřeb pro fitness a posilování a pomůcek pro jógu. To vše pod jejich vlastní značkou Sportago.

IGF-1

IGF-1 (Insulin-like growth factor 1) neboli inzulinový růstový faktor 1, také nazývaný somatomedin C, je hormon podobný molekulové struktuře inzulínu. Hraje důležitou roli v růstu dětí a má anabolické účinky u dospělých. IGF-1 je produkován především játry a stimulován růstovým hormonem (GH). IGF-1 je produkován po celý život. Největší produkce IGF-1 se vyskytuje během pubertálního růstu. Nejnižší úrovně se vyskytují v kojeneckém věku a stáří. Zdroj: wikipedia.

IGF-1 reguluje množství růstu svalové hmoty tím, že zvyšuje syntézu bílkovin (MPS), usnadňuje příjem glukózy, rozděluje příjem aminokyselin (stavebních bloků bílkovin) do kosterních svalů a znovu aktivuje myosatelitní (neboli svalové satelitní či svalové kmenové) buňky pro zvýšení růstu svalů.

KDO JSEM?

Charlie Jsem Karel Šmída, pro přátele Charlie, a jakožto osobní trenér a popularizátor kondičního posilování pomáhám lidem změnit se jednak tělesně a kondičně směrem ke zdraví a kráse, ale také duševně ke zdravějšímu životnímu stylu a k úpravě svých zakořeněných (zlo)zvyků a nevhodných stereotypů.

CHCI ZMĚNIT ŽIVOTNÍ STYL, ZAČÍT POSILOVAT A ZLEPŠIT SE KONDIČNĚ, TĚLESNĚ I DUŠEVNĚ
Chci udržitelně zhubnout
Chci efektivně budovat svaly
Chci tréninkovou lekci
Chci sestavit trénink
Chci výživový plán
Potřebuju konzultaci
MŮJ TRÉNINKOVÝ PŘÍSTUP A FILOSOFIE
PODPORUJU ČESKÉ FIRMY A "SRDCAŘSKÉ" E-SHOPY
WEBHOSTING C4
= poskytovatel webového prostoru =
>>>  PODÍVAT SE DO E-SHOPU  <<<
WEBHOSTING C4 je kvalitní a spolehlivý český poskytovatel webového prostoru pro jednotlivce, podnikatele i firmy. Je to zároveň i jeden z nejstarších českých webhostingů, na kterém mimochodem "běží" i tyto stránky.