hledací ikonka

smazat
zavřít smazat

FITNESS SLOVNÍK

PODPORUJU ČESKÉ FIRMY A "SRDCAŘSKÉ" E-SHOPY
SPORTAGO
= specialista na výrobu běžeckých pásů =
>>>  PODÍVAT SE DO E-SHOPU  <<<
[ AKCE - VÝPRODEJ - SLEVY ]
Sportago je český e-shop, který se specializuje na výrobu běžeckých pásů a prodej sportovních potřeb pro fitness a posilování a pomůcek pro jógu. To vše pod jejich vlastní značkou Sportago.

Funkční trénink

Funkční trénink se dá definovat jako trénink pohybu. Vychází z cviků, které učí jedince ovládat tělo ve všech rovinách pohybu. Klade vysoké nároky na stabilizaci s důrazem na komplexní pohyby vycházející z přirozenosti. Často se využívá při rekonvalescenci či fyzioterapii (například při řešení disbalancí), ale je také hojně využíván i u vrcholových či rekreačních sportovců.

Jádro funkčního tréninku tvoří cviky s vlastní váhou (dřepy, kliky, planky, výpady), při kterých se výrazně zapojuje střed těla. Další charakteristikou funkčního tréninku jsou balanční pomůcky (Overball, Gymball, Bosu, TRX, Flow-in, Balance board, Expander), které výrazně stěžují dané cviky a nutí tělo zapojit již zmíněný střed těla. Velký důraz je kladen i na správné dýchání.

KDO JSEM?

Charlie Jsem Karel Šmída, pro přátele Charlie, a jakožto osobní trenér a popularizátor kondičního posilování pomáhám lidem změnit se jednak tělesně a kondičně směrem ke zdraví a kráse, ale také duševně ke zdravějšímu životnímu stylu a k úpravě svých zakořeněných (zlo)zvyků a nevhodných stereotypů.

CHCI ZMĚNIT ŽIVOTNÍ STYL, ZAČÍT POSILOVAT A ZLEPŠIT SE KONDIČNĚ, TĚLESNĚ I DUŠEVNĚ
Chci udržitelně zhubnout
Chci efektivně budovat svaly
Chci tréninkovou lekci
Chci sestavit trénink
Chci výživový plán
Potřebuju konzultaci
MŮJ TRÉNINKOVÝ PŘÍSTUP A FILOSOFIE
PODPORUJU ČESKÉ FIRMY A "SRDCAŘSKÉ" E-SHOPY
KOLOSHOPCZ
= dodavatel kol a cyklokomponentů =
>>>  PODÍVAT SE DO E-SHOPU  <<<
[ AKCE - VÝPRODEJ - SLEVY ]
KOLOSHOPCZ je dodavatelem kol a cyklokomponentů světových značek a zároveň je to parta lidí, kteří cyklotechnice a cyklistice obecně fandí a rozumí. Jejich doménou je prodej kol horských, silničních, trekingových, crossových a dětských.