hledací ikonka

smazat
zavřít smazat

FITNESS SLOVNÍK

Epigenetika

Epigenetika je studium dědičných změn v genovém chování (aktivní versus neaktivní geny), které však nezahrnují změny základní DNA sekvence. Tyto modifikace tedy nemění sekvenci DNA, ale ovlivňují to, jak buňky "čtou" geny. Chemické sloučeniny (například bílkoviny) přidávané do jednotlivých genů mohou regulovat jejich aktivitu. Epigenetická změna je pravidelný a přirozený výskyt, ale může být také ovlivněna několika faktory, jako je věk, životní prostředí, životní styl či nemoci.

KDO JSEM?

Charlie Jsem Karel Šmída, pro přátele Charlie, a jakožto osobní trenér a popularizátor kondičního posilování pomáhám lidem změnit se jednak tělesně a kondičně směrem ke zdraví a kráse, ale také duševně ke zdravějšímu životnímu stylu a k úpravě svých zakořeněných (zlo)zvyků a nevhodných stereotypů. Více informací naleznete na mé úvodní stránce.

CHCI ZMĚNIT ŽIVOTNÍ STYL, ZAČÍT POSILOVAT A ZLEPŠIT SE KONDIČNĚ, TĚLESNĚ I DUŠEVNĚ
Chci tréninkovou lekci
Chci sestavit trénink
Chci výživový plán
Potřebuju konzultaci
MŮJ TRÉNINKOVÝ PŘÍSTUP A FILOSOFIE
PODPORUJU ČESKÉ FIRMY A "SRDCAŘSKÉ" E-SHOPY
WEBHOSTING C4
= poskytovatel webového prostoru =
>>>  PODÍVAT SE DO E-SHOPU  <<<
WEBHOSTING C4 je kvalitní a spolehlivý český poskytovatel webového prostoru pro jednotlivce, podnikatele i firmy. Je to zároveň i jeden z nejstarších českých webhostingů, na kterém mimochodem "běží" i tyto stránky.