hledací ikonka

smazat
zavřít smazat

FITNESS SLOVNÍK

Bílkoviny plnohodnotné

Jako plnohodnotné bílkoviny se v některých fitness kruzích označují bílkoviny živočišné (převážně), které mají kompletní aminokyselinové spektrum, které odpovídá biologickým potřebám lidského těla. Jsou pro člověka většinou dobře a rychle vstřebatelné a stravitelné a pro jedince efektivně budujícího svaly či sílu jsou více méně stěžejní a nepostradatelné. Vhodné spektrum aminokyselin lze nicméně nakombinovat i z bílkovin neplnohodnotných.

KDO JSEM?

Charlie Jsem Karel Šmída, pro přátele Charlie, a jakožto osobní trenér a popularizátor kondičního posilování pomáhám lidem změnit se jednak tělesně a kondičně směrem ke zdraví a kráse, ale také duševně ke zdravějšímu životnímu stylu a k úpravě svých zakořeněných (zlo)zvyků a nevhodných stereotypů. Více informací naleznete na mé úvodní stránce.

CHCI ZMĚNIT ŽIVOTNÍ STYL, ZAČÍT POSILOVAT A ZLEPŠIT SE KONDIČNĚ, TĚLESNĚ I DUŠEVNĚ
Chci tréninkovou lekci
Chci sestavit trénink
Chci výživový plán
Potřebuju konzultaci
MŮJ TRÉNINKOVÝ PŘÍSTUP A FILOSOFIE
PODPORUJU ČESKÉ FIRMY A "SRDCAŘSKÉ" E-SHOPY
MEATFLY
= streetwear a outerwear =
>>>  PODÍVAT SE DO E-SHOPU  <<<
[ AKCE - VÝPRODEJ - SLEVY ]
MEATFLY je česká značka streetwear a outerwear s více jak pětadvacetiletou tradicí. Z původního zaměření na skate / snowboarding se jejich sortiment rozrostl o další více či méně adrenalinové činnosti, nicméně skate kořeny zůstaly.