hledací ikonka

smazat
zavřít smazat

FITNESS SLOVNÍK

Aerobní cvičení

Aerobní cvičení je cvičení o nízké až střední intenzitě, při kterém dochází ke spalování glukózy či mastné kyseliny za přístupu kyslíku (proces zvaný oxidativní fosforylace). Což způsobuje, že odpadní produkt zvaný laktát se během výkonu stíhá odplavovat, proto dochází k menší únavě a ve výkonu můžeme dlouhodobě pokračovat (na rozdíl od anaerobního cvičení). Hlavním zrdrojem energie při tomto cvičení jsou glykogen a tuk.

KDO JSEM?

Charlie Jsem Karel Šmída, pro přátele Charlie, a jakožto osobní trenér a popularizátor kondičního posilování pomáhám lidem změnit se jednak tělesně a kondičně směrem ke zdraví a kráse, ale také duševně ke zdravějšímu životnímu stylu a k úpravě svých zakořeněných (zlo)zvyků a nevhodných stereotypů. Více informací naleznete na mé úvodní stránce.

CHCI ZMĚNIT ŽIVOTNÍ STYL, ZAČÍT POSILOVAT A ZLEPŠIT SE KONDIČNĚ, TĚLESNĚ I DUŠEVNĚ
Chci tréninkovou lekci
Chci sestavit trénink
Chci výživový plán
Potřebuju konzultaci
MŮJ TRÉNINKOVÝ PŘÍSTUP A FILOSOFIE
PODPORUJU ČESKÉ FIRMY A "SRDCAŘSKÉ" E-SHOPY
MEATFLY
= streetwear a outerwear =
>>>  PODÍVAT SE DO E-SHOPU  <<<
[ AKCE - VÝPRODEJ - SLEVY ]
MEATFLY je česká značka streetwear a outerwear s více jak pětadvacetiletou tradicí. Z původního zaměření na skate / snowboarding se jejich sortiment rozrostl o další více či méně adrenalinové činnosti, nicméně skate kořeny zůstaly.