Domů Kontakty Podpora / donate RSS Facebook Instagram hledací ikonka

smazat
zavřít smazat
FITNESS SLOVNÍČEK
slovníček

Do tohoto slovníku postupně vkládám různé termíny, pojmy, výrazy a cizí slova, na které jsem narazil při psaní textů pro tyto stránky, a která jsou nějak spojena s tématem fitness a s posilováním. Slouží tedy především pro lepší pochopení mých ČLÁNKŮ.

POUŽITÉ ZDROJE: Některé texty k pojmům jsou texty mé vlastní (co vím, co znám, co si myslím). U jiných jsem vycházel ze zahraničních odborných článků a studií, nebo jsem použil doslovné výklady z české i anglické wikipedie. Většina materiálu v tomto slovníku lze použít pro studijní účely, nicméně u některých pojmů jsem přidal mé osobní názory, s kterými někdo jiný souhlasit nemusí. Na to tedy pozor.


Charlie Jsem Karel Šmída, pro přátele Charlie, a jakožto osobní trenér a popularizátor kondičního posilování pomáhám lidem změnit se jednak tělesně a kondičně směrem ke zdraví a kráse, ale také duševně ke zdravějšímu životnímu stylu a k úpravě svých zakořeněných (zlo)zvyků a nevhodných stereotypů. Můj přběh


PODPORUJU ČESKÉ FIRMY A "SRDCAŘSKÉ" E-SHOPY
MEATFLY
= streetwear a outerwear =
>>>  PODÍVAT SE DO E-SHOPU  <<<
[ AKCE - VÝPRODEJ - SLEVY ]
MEATFLY je česká značka streetwear a outerwear s více jak pětadvacetiletou tradicí. Z původního zaměření na skate / snowboarding se jejich sortiment rozrostl o další více či méně adrenalinové činnosti, nicméně skate kořeny zůstaly.
SLOVNÍK POJMŮ
A B C Č D E F G H CH I J
K L M N O P R S Š T V Z

PODPORUJU ČESKÉ FIRMY A "SRDCAŘSKÉ" E-SHOPY
FITNESS 007
= sportovní výživa a fitness potřeby =
>>>  PODÍVAT SE DO E-SHOPU  <<<
[ AKCE - VÝPRODEJ - SLEVY ]
Fitness 007 je e-shop s kamennou prodejnou v Praze na Malé Straně, pro který pracují skuteční odborníci a v kterém lze nakoupit sportovní a zdravou výživu, potřeby pro posilování a cvičení, či třeba fitness oblečení.
Foto v úvodu: Tamara Menzi, UNSPLASH