hledací ikonka

smazat
zavřít smazat

E-BOOK / PODPORA

Tyto stránky a jejich obsah jsem původně vytvářel převážně pro mé klienty, abych jim poskytl ucelenější a komplexnější informace, než jaké jim mohu poskytnout na tréninku. Články, slovník a jiné texty na těchto stránkách tedy slouží i jako studijní materiál pro tu "zvídavější" část mých klientů.

Když jsem na těchto stránkách začal tvořit informační obsah, tak jsem samozřejmě počítal s tím, že mé texty se dostanou i mezi čtenáře mimo okruh mých klientů. I tak jsem ale už od začátku nepočítal s nějakou placenou verzí, "light" verzí pro "neplatiče", nebo třeba s VIP zónou. Čili texty na těchto stránkách si bez jakýchkoli omezení může přečíst kdokoli, kdykoli a to zcela zdarma.

Nicméně příprava, napsání a finální úprava těchto textů, včetně přiložených studií a metaanalýz, je někdy poměrně náročná a dělám to také víceméně ve svém volném čase. Pokud se Vám tedy mé články, nebo jiný obsah na těchto stránkách líbí a získané informace Vám v něčem třeba nějak pomáhají, můžete mne v mé činnosti finančně podpořit.

E-book v posilovně

Ale abyste neposílali peníze jen tak, můžete si na oplátku stáhnout můj e-book s názvem "40 KLÍČOVÝCH BODŮ, KTERÉ BYSTE MĚLI ZVÁŽIT, POKUD CHCETE ÚČINNĚ BUDOVAT SVALOVOU HMOTU".

Částku nechám samozřejmě na Vás, nebo si můžete v rámci rychlosti vybrat z částek již přednastavených níže. Pokud nechcete za e-book platit nic, nemusíte, je volně ke stažení pro kohokoli. Nebo pokud se Vám bude e-book líbit a něčím Vás obohatí, můžete poslat nějakou částku klidně zpětně.

Jsem rád, že Vám tyto stránky něco dávají a vážím si Vaší pomoci.

Děkuji Vám.

e-book
Co je obsahem e-booku?

Jedná se o takový výběr stručných faktů, rad, postřehů či tipů z mých článků pro kohokoli, kdo chce účinně a seriózně přistupovat k problematice posilování a to i s ohledem na funkční rozvoj těla (tedy nejen na ten svalový rozvoj).

Stažení e-booku je bez jakýchkoli závazků a "háčků", bez zadávání e-mailu apod. (čili nebudu Vás spamovat). Prostě klikněte, stáhněte a čtěte 😊.

STÁHNOUT E-BOOK

Můžete pomocí internetového bankovnictví zadat libovolnou částku, nebo využít částky přednastavené v QR kódu.

Účet: 1971300019/3030 (Air Bank)

Rychlé přednastavené automatické vložení platebních údajů přes QR kód:

TIP POHODLNÁ PLATBA PŘES POČÍTAČ: Klikněte na jeden z obrázků výše. V aplikaci vašeho internetového bankovnictví ve vašem mobilu hledejte při platbě symbol fotoaparátu, nebo QR kódu. Následně zobrazený obrázek na počítači telefonem zaměřte a údaje by se měly automaticky vyplnit v bankovní aplikaci ve Vašem telefonu.

TIP POHODLNÁ PLATBA MOBILEM: Pokud si zobrazujete tuto stránku na mobilním (dotykovém) zařízení, stačí na displeji dlouze podržet prst na jednom z obrázků výše, pak ze zobrazené nabídky zvolit "Sdílet obrázek" a následně vybrat Vaši banku (pokud se tam samozřejmě Vaše banka vyskytuje). Platební údaje i s předvolenou částkou se poté vyplní automaticky.

KDO JSEM?

Charlie Jsem Karel Šmída, pro přátele Charlie, a jakožto osobní trenér a popularizátor kondičního posilování pomáhám lidem změnit se jednak tělesně a kondičně směrem ke zdraví a kráse, ale také duševně ke zdravějšímu životnímu stylu a k úpravě svých zakořeněných (zlo)zvyků a nevhodných stereotypů. Více informací naleznete na mé úvodní stránce.

CO O MNĚ NA GOOGLU A SEZNAMU ŘÍKAJÍ MÍ SVĚŘENCI?
Pod tímto odstavcem přikládám autentické komentáře z recenzí umístěných na mém Google a Seznam účtu. Rád bych touto cestou poděkoval všem mým bývalým i současným svěřencům jednak za zveřejněnou recenzi, ale také za spolupráci. Vážím si toho a všichni níže citovaní mají můj respekt a také mohou být skvělou inspirací pro ostatní, obzvláště pokud někdo s posilováním začíná.
Recenze David Štika
Recenze Marek Sosna
Recenze Petr Bičánek
Recenze Bára Opltová
Recenze Petr Šiml
Recenze Javorský
Recenze Květa
Recenze Tereza
Recenze Péťa
Recenze Láďa
Recenze Zbyněk