Domů Kontakty Podpora / donate RSS Facebook Instagram hledací ikonka

smazat
zavřít smazat
PODPORA / DONATE
Děkuji

Tyto stránky a jejich obsah jsem původně vytvářel převážně pro mé klienty, abych jim poskytl ucelenější a komplexnější informace, než jaké jim mohu poskytnout na tréninku. ČLÁNKY, SLOVNÍK a jiné texty na těchto stránkách tedy slouží i jako studijní materiál pro tu "zvídavější" část mých klientů.

Když jsem na těchto stránkách začal tvořit informační obsah, tak jsem samozřejmě počítal s tím, že mé texty se dostanou i mezi čtenáře mimo okruh mých klientů. I tak jsem ale už od začátku nepočítal s nějakou placenou verzí, "light" verzí pro "neplatiče", nebo třeba s VIP zónou. Čili texty na těchto stránkách si bez jakýchkoli omezení může přečíst kdokoli, kdykoli a to zcela zdarma.

Nicméně příprava, napsání a finální úprava těchto textů, včetně přiložených studií a metaanalýz, je někdy poměrně náročná a dělám to také víceméně ve svém volném čase. Pokud se Vám tedy mé články, nebo jiný obsah na těchto stránkách líbí a získané informace Vám v něčem třeba nějak pomáhají, můžete mne v mé činnosti finančně podpořit. Částku nechám samozřejmě na Vás, nebo si můžete v rámci rychlosti vybrat z částek již přednastavených.

Jsem rád, že Vám tyto stránky něco dávají a vážím si Vaší pomoci.

Děkuji Vám.


Můžete pomocí internetového bankovnictví zadat libovolnou částku, nebo využít částky přednastavené v QR kódu.


Účet: 1971300019/3030 (Air Bank)

Rychlé přednastavené automatické vložení platebních údajů přes QR kód:


TIP na pohodlnou platbu přes počítač: Klikněte na jeden z obrázků výše. V aplikaci vašeho internetového bankovnictví ve vašem mobilu hledejte při platbě symbol fotoaparátu, nebo QR kódu. Následně zobrazený obrázek na počítači telefonem zaměřte a údaje by se měly automaticky vyplnit v bankovní aplikaci ve Vašem telefonu.

TIP na pohodlnou platbu mobilem: Pokud si zobrazujete tuto stránku na mobilním (dotykovém) zařízení, stačí na displeji dlouze podržet prst na jednom z obrázků výše, pak ze zobrazené nabídky zvolit "Sdílet obrázek" a následně vybrat Vaši banku (pokud se tam samozřejmě Vaše banka vyskytuje). Platební údaje i s předvolenou částkou se poté vyplní automaticky.

Ještě jednou děkuji.

Foto v úvodu: Madeleine Kohler, UNSPLASH