hledací ikonka

smazat
zavřít smazat

FITNESS KALKULAČKY

Při používání těchto kalkulátorů je dobré mít na paměti, že každý jedinec funguje jinak, každý je jinak zdravý a že nejsou kalorie jako kalorie. Proto některé zde umístěné kalkulačky budou poskytovat pouze teoretické a orientační výsledky, které se od skutečnosti budou nejspíše lišit. Nicméně mohou dobře posloužit jako startovací bod pro splnění daných cílů. Následné úpravy a korekce v praxi jsou však pravděpodobné.

Více než teoretické výsledky nějakých kalkulaček je důležitější si nejdříve vyřešit jídelníček. To znamená přednostně řešit co vlastně jíst (jaké potraviny) a až potom se zajímat o to, kolik toho vlastně jíst (kolik kalorií).

TIP V případě nějakých nejasností je možné si zobrazit nápovědu v otazníčku u názvu kalkulačky, kde se nacházejí doplňující informace.

KDO JSEM?

Charlie Jsem Karel Šmída, pro přátele Charlie, a jakožto osobní trenér a popularizátor kondičního posilování pomáhám lidem změnit se jednak tělesně a kondičně směrem ke zdraví a kráse, ale také duševně ke zdravějšímu životnímu stylu a k úpravě svých zakořeněných (zlo)zvyků a nevhodných stereotypů.

PODPORUJU ČESKÉ FIRMY A "SRDCAŘSKÉ" E-SHOPY
INSPORTLINE
= sportovní a fitness vybavení =
>>>  PODÍVAT SE DO E-SHOPU  <<<
[ AKCE - VÝPRODEJ - SLEVY ]
Společnost inSPORTline je českým výrobcem a prodejcem fitness vybavení, včetně různých trenažérů, motodoplňků, outdoor vybavení, wellness, (elektro) kol a koloběžek, sportovního oblečení apod.
×
JAKOU MÁTE FORMU? 😊    ?
Pohlaví
Věk

Hmotnost (kg)

Výška (cm)

Tělesný tuk (%) - odhad
VÝPOČET ENERGETICKÉHO PŘÍJMU    ?
Pohlaví
Věk

Hmotnost (kg)

Výška (cm)

Zaměstnání
Silový trénink
Aerobní činnost
Cíl
Somatotyp - odhad

TIP Pokud přemýšlíte, že si koupíte nějaký protein, nebo se již po nějakém rozhlížíte, koukněte se nejdříve na toto porovnání, kde jsem se pokusil o přehled kvalitních syrovátkových proteinů běžně dostupných na našem trhu. A v závěru jsem vybral ty nejlepší proteiny (i na základě poměru cena / kvalita) a celkového vítěze. Než si tedy nějaký protein koupíte, podívejte se raději nejdříve sem, ať nekupujete "zajíce v pytli" a ještě k tomu předraženého 😊.
VÝPOČET DENNÍHO MN. BÍLKOVIN    ?
Pohlaví
Vaše pokročilost
Váš cíl
Hmotnost (kg)
Výška (cm)
Tělesný tuk (%) - odhad

VÝPOČET DENNÍHO MN. MAKROŽIVIN    ?
Vaše hmotnost (kg)

Denní kalorický příjem
Množství bílkovin (g)

Sacharidy (%)

Tuky (%)


VÝPOČET POMĚRU MAKROŽIVIN    ?
Množství bílkovin (g)

Množství sacharidů (g)

Množství tuků (g)

VÝPOČET ENERGIE Z MAKROŽIVIN    ?
Množství bílkovin (g)

Množství sacharidů (g)

Množství tuků (g)

PODPORUJU ČESKÉ FIRMY A "SRDCAŘSKÉ" E-SHOPY
SPORTAGO
= specialista na výrobu běžeckých pásů =
>>>  PODÍVAT SE DO E-SHOPU  <<<
[ AKCE - VÝPRODEJ - SLEVY ]
Sportago je český e-shop, který se specializuje na výrobu běžeckých pásů a prodej sportovních potřeb pro fitness a posilování a pomůcek pro jógu. To vše pod jejich vlastní značkou Sportago.