hledací ikonka

smazat
zavřít smazat

FOTOGALERIE

Moje přeměna ze skoro 100 kg

Bohužel jsem své pokroky před a během hubnutí nefotil, takže nemám žádnou dokumentaci. Jen pár nekvalitních fotek, které jsem někde "vyštrachal", a fotku ze staré občanky 😃. Proměna až k páté fotce (kde mám cca 70 kg) trvala něco přes čtyři měsíce (měřím 177 cm).

POČET FOTEK: 5
Profesionální fotky mé osoby #1

Toto album obsahuje profesionálně pořízené fotografie, které vznikly za pomoci zkušeného fotografa Luboše Josefa Marka a jeho kolegyně ve studiu Bohemia Werbung 😊. Některé fotky jsem "prohnal" různými filtry, ať nejsou všechny stejné či podobné.

AUTOR FOTEK: Luboš Josef Marek | POČET FOTEK: 11
Profesionální fotky mé osoby #2

Po nějaké době přidávám další fotky, které vznikly na stejném místě jako album #1. Znovu tedy děkuju fotografovi Luboši Josefu Markovi a jeho partnerce z ateliéru Bohemia Werbung za velmi povedené snímky, které jsem opět "prohnal" různými filtry pro větší rozmanitost 😊.

AUTOR FOTEK: Luboš Josef Marek | POČET FOTEK: 8
Profesionální fotky mé osoby #3

Další čas zase uplynul a tak je tu album č. 3, které bylo opět (jak jinak 😊) nafoceno ve studiu Bohemia Werbung. Do třetice tedy děkuju fotografovi Luboši Josefu Markovi a jeho partnerce za tradičně skvělé snímky, na které jsem (podobně jako v předešlých albech) použil pro větší rozmanitost různé "foto filtry".

AUTOR FOTEK: Luboš Josef Marek | POČET FOTEK: 8

KDO JSEM?

Charlie Jsem Karel Šmída, pro přátele Charlie, a jakožto osobní trenér a popularizátor kondičního posilování pomáhám lidem změnit se jednak tělesně a kondičně směrem ke zdraví a kráse, ale také duševně ke zdravějšímu životnímu stylu a k úpravě svých zakořeněných (zlo)zvyků a nevhodných stereotypů. Více informací naleznete na mé úvodní stránce.

CO O MNĚ NA GOOGLU A SEZNAMU ŘÍKAJÍ MÍ SVĚŘENCI?
Pod tímto odstavcem přikládám autentické (nevymyšlené) komentáře z recenzí umístěných na mém Google a Seznam účtu. Rád bych touto cestou poděkoval všem mým bývalým i současným svěřencům jednak za zveřejněnou recenzi, ale také za spolupráci. Vážím si toho a všichni níže citovaní mají můj respekt a také mohou být skvělou inspirací pro ostatní, obzvláště pokud někdo s posilováním začíná.
Recenze David Štika
Recenze Marek Sosna
Recenze Petr Bičánek
Recenze Bára Opltová
Recenze Petr Šiml
Recenze Javorský
Recenze Květa
Recenze Tereza
Recenze Péťa
Recenze Láďa
Recenze Zbyněk